Üretim Planlama ve Proje Sistemleri

ERP projelerine temel teşkil edecek modüllerin tasarımından sorumlu olan takım, tedarik zinciri kapsamında yer alan üretim planlama ve kontrol, bakım onarım ve proje sistemlerinin hayata geçirilmesini sağlamaktadır. Çözümevi’nin çok güçlü olduğu pek çok sektörde merkezi konumda olan bu uygulamalarda, sektörlere ve bu sektörlerde yer alan farklı büyüklüklükteki şirketlere ait hazır çözümlerin uygulaması da ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Takımımız aşağıdaki uygulamalar üzerinde çalışmakta ve hizmet vermektedir :

  • Üretim Planlama ve Kontrol
  • Bakım Onarım / Servis Yönetimi
  • Proje Sistemleri
  • Taahhüt Sektörü Özel Proje Takip Uygulaması – Solution Project
  • Taahhüt Sektörü Teklif Hazırlık Uygulaması

“Daha İyisi Daha İlerisi” İçin

Takımımız daha iyisi ve ilerisi için mevcut müşterilerde yeni ürünler ve standartlaştırılmış iş süreçleri ile performans iyileştirmeleri; yeni müşteriler için ise, edinilen tecrübeleri paket programlar halinde daha hızlı uygulayabilmeyi hedefleyen çalışmaları yürütmektedir.

Takım Gözüyle Çözümevi’nin Büyüme Sırrı

Çözümevi’nin büyüme konusunda elde ettiği başarı grafiğindeki en önemli etken beraber iş yaptığı ekiptir. Takıma sonradan katılan kişiler bile buradaki tecrübe ve profesyonelliğin yanında, rahat ve samimi çalışma ortamını fark ederek kolayca adapte olabiliyorlar. Çalışanlar arasında yaratılan bu ortam, projelerdeki başarılara, dolayısıyla iyi referanslara ve başarılara yol açıyor. İşin temelinde bu yatıyor.

Müşteri memnuniyeti, uzman danışmanlık kadrosu, sahip olduğu uluslararası proje deneyimleri, sektörlere özel çözümler / mobil uygulamalar, kesintisiz destek hizmetleri, Çözümevi çalışanları arasındaki güçlü ilişki / uyum, ast/üst ilişkisinden ziyade herkesin aktif bir parçası olduğu başarılı projeler, müşteriler tarafından başka potansiyel müşterilere verilen olumlu referanslar, çalışanların kendi kişisel gelişimleri için yaratılan fırsatlar… Tüm bunlar bu büyümeyi sağlayan etmenler.

Bir “Danışmanlık Firması Seçerken”…

“Masanın Diğer Tarafından” Takım Önerileri:

Uygulama danışmanlığı sadece bir yazılım danışmanlığı değil aynı zamanda süreç danışmanlığını da içermektedir. Bu nedenle hem teknik anlamda hem de süreç ve tecrübe anlamında gelişmiş bir firma ile çalışmak sektörde tercih sebebidir.

Bunun yanında ERP sistemleri şirketlerin yapısal ve süreçsel değişimine uygun paralellikte yaşayan sistemlerdir. Bu nedenle destek hizmeti de önemli olmaktadır. Tercih edilecek danışmanlık firmasının destek hizmetlerinde de kaliteli ve tecrübeli olması önemlidir.