WebReports

Kilit karar alıcıların, iş görüşü edinmeleri için, kuruluşun biçimlendirilmiş ve biçimlendirilmemiş içeriklerinin bütün, basitleştirilmiş, bağlamsal haline ihtiyacı vardır.

OpenText Webraporları, Content Server alanından doğru ve aynı zamanda etkili bir şekilde merkezcil görünümlü bilgiler yaratmanızı sağlar. Gelişen iş operasyonları ve süreç bazlı uygulamaların kavranabilir bir resmini sunar.

Popüler bir Content Server eklenti modülü olan OpenText WebRaporlama, bilgileri toplayarak, kişilere özel ayarlanabilen raporlama panoları ve entegre bir yapı sağlar. WebRaporlama, kullanıcı dostu, rol merkezli görünümlerin içine bilgiler derleyerek kullanıcıların, sıradan arayüzleri “etiket ve şablon yaklaşımı”, zengin yazıdili ve OScript kodlamasına gerek kalmayacak bir şekilde yapılandırmasına olanak verir.

[slideshare id=18867724&doc=webreportsslidesharefinal-130415134409-phpapp02]

OpenText WebRaporlama’yı neden seçmelisiniz?

OpenText WebRaporlama’nın sağladığı faydalar:

  • İşakışlarını tek bakışta anlaşılabilir raporlama ve bildirimler haline getirir.
  • Rol ve cihaz tabanlı görünümleriyle, metadatayı bir hizada düzenlemeyle ve diğer bilindik görünümlerle ile (sekmeli belge arayüzü ve ağaç görünümlü) iş süreçlerini basitleştirir.
  • Bilgileri çeşitli kaynaklardan, biçimlendirilmiş veritabanları da dahil, arayabilme yetisiyle otomatik veya isteğe raporlama.
  • Azaltılmış geliştirmelerle yüksek esneklik. (Standart HTML, CSS3, AJAX ile alışılmış görünümler yaratma)
  • Hızlı ve düşük maliyetli bakımlarla ECM implementasyonları.

OpenText WebRaporlama ne yapar?

  • Sistemin kullandığı standart HTML şablonlarını kullanarak uzantıları geliştirir:Arkaplanda hiçbir OScript ve standart HTML olmadan, bilindik iş görünümlerini yarama ve çabucak kurma.
  • Raporlama anlayışı ile iş operasyonlarını geliştirme: Rapor yürütme içeriğiyle, kolayca, bilindik panoları yaratma; içeriği ve sonuçları birlikte arayarak iş akışını ve iş sürecini otomatikleştirme.
  • İleri analiz için verileri görselleştirme: Çizim, grafik ve sekmeli veri görünümüyle, tek bakışta içerik analizi.

OpenText WebRaporlama, detaylı raporlama, rol bazlı panolar ve kuruluşun biçimlendirilmiş-biçimlendirilmemiş verilerine anlaşılabilir bir görüş getirmek için, farklı kaynaklardaki bilgileri birlikte getirir. Bilgi işçilerinizi ve karar alıcılarınızı güncel özellikriyle, işakışlarını ve süreçlerini hergün destekleyerek tatmin eder.

OpenText WebRaporlama şu özellikleri içerir:
Raporlama ve Panolar: Kuruluş verilerini havalı markalı dökümanlara, panolara ve raporlara dönüştürür. Talep eden kullanıcıya gönderir veya direk Microsoft Word ve Excel gibi uygulamalarda açar.

İş sürecini otomatikleştirme: Biçimlendirilmiş ve biçimlendirilmemiş veriyi bir araya getirirek yaratmayı, değiştirmeyi ve paylaşmayı kolaylaştırır.

Özelleştirilmiş implementasyonlar ve uygulamalar: Özel deneyimleri, süreçleri, endüstrinin kullandığı standart araçları -HTML5,Javascript, etiketler ve şablonlar- geliştirir.

Discover more about how OpenText WebReports can enable you to gain a comprehensive look at your business operations, information, and process-based applications with the following demo: